Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Spustili jsme novou verzi ESHOPU!
Po několika letech jsme implementovali a spustili novou verzi eshopu! číst celé
06.04.2021
Objednávky na POUZE prodejnu!
Od 1.5.2021 až do odvolání nezasíláme zboží kurýrní službou a je pouze možnost si zboží objednat a vyzvednout na Prodejně a Servisu PC-Rescue v Kobeři... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Elektronika a IT / Optika

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 47
    ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
    0 hodnocení
    2 262 Kč
    1 869 Kč bez DPH
    2 262 Kč
    1 869 Kč bez DPH
    Není skladem
      HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
      0 hodnocení
      349 Kč
      288 Kč bez DPH
      349 Kč
      288 Kč bez DPH
      Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
      ks
        Adaptér Optical Jack 3.5 mm female - Toslink male
        0 hodnocení
        29 Kč
        24 Kč bez DPH
        29 Kč
        24 Kč bez DPH
        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
        ks
          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
          0 hodnocení
          429 Kč
          355 Kč bez DPH
          429 Kč
          355 Kč bez DPH
          Není skladem
            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
            0 hodnocení
            299 Kč
            247 Kč bez DPH
            299 Kč
            247 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
              0 hodnocení
              399 Kč
              330 Kč bez DPH
              399 Kč
              330 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                0 hodnocení
                199 Kč
                164 Kč bez DPH
                199 Kč
                164 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                  0 hodnocení
                  219 Kč
                  181 Kč bez DPH
                  219 Kč
                  181 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m
                    0 hodnocení
                    299 Kč
                    247 Kč bez DPH
                    299 Kč
                    247 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
                      0 hodnocení
                      269 Kč
                      222 Kč bez DPH
                      269 Kč
                      222 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        PremiumCord TOS optická spojka, toslink
                        0 hodnocení
                        34 Kč
                        28 Kč bez DPH
                        34 Kč
                        28 Kč bez DPH
                        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                        ks
                          UBIQUITI UF-MM-10G 2pack
                          0 hodnocení
                          1 089 Kč
                          900 Kč bez DPH
                          1 089 Kč
                          900 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            UBIQUITI UF-LOCO
                            0 hodnocení
                            1 218 Kč
                            1 007 Kč bez DPH
                            1 218 Kč
                            1 007 Kč bez DPH
                            Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                            ks
                              HP J4858C OEM
                              0 hodnocení
                              349 Kč
                              288 Kč bez DPH
                              349 Kč
                              288 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                TP-LINK TXC432-CU1M
                                0 hodnocení
                                1 469 Kč
                                1 214 Kč bez DPH
                                1 469 Kč
                                1 214 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  TP-LINK TXC432-CU3M
                                  0 hodnocení
                                  1 689 Kč
                                  1 396 Kč bez DPH
                                  1 689 Kč
                                  1 396 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    TP-LINK TXM431-LR
                                    0 hodnocení
                                    1 879 Kč
                                    1 553 Kč bez DPH
                                    1 879 Kč
                                    1 553 Kč bez DPH
                                    Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                    ks
                                      TP-LINK TXM431-SR
                                      0 hodnocení
                                      399 Kč
                                      330 Kč bez DPH
                                      399 Kč
                                      330 Kč bez DPH
                                      Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                      ks
                                        TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
                                        0 hodnocení
                                        749 Kč
                                        619 Kč bez DPH
                                        749 Kč
                                        619 Kč bez DPH
                                        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                        ks
                                          TP-LINK MC100CM
                                          0 hodnocení
                                          749 Kč
                                          619 Kč bez DPH
                                          749 Kč
                                          619 Kč bez DPH
                                          Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                          ks
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Prodejna PC-Rescue

                                          Slezská 104/57, Kobeřice, 747 27

                                          Kontakty
                                          Daniel Dvořák PC-Rescue
                                          Daniel Dvořák PC-Rescue
                                          (Po-Pá, 9-18 hod.)
                                          (C) PC-Rescue.cz - Daniel Dvořák 2009-2021
                                          Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz