Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Spustili jsme novou verzi ESHOPU!
Po několika letech jsme implementovali a spustili novou verzi eshopu! číst celé
06.04.2021
Objednávky na POUZE prodejnu!
Od 1.5.2021 až do odvolání nezasíláme zboží kurýrní službou a je pouze možnost si zboží objednat a vyzvednout na Prodejně a Servisu PC-Rescue v Kobeři... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Optika

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-20 z 47
    ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX (Multi-Mode) SFP transceiver (miniGbic), LC, diagnostika
    2 259 Kč
    1 867 Kč bez DPH
    2 259 Kč
    1 867 Kč bez DPH
    Není skladem
      HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
      349 Kč
      288 Kč bez DPH
      349 Kč
      288 Kč bez DPH
      Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
      ks
        Adaptér Optical Jack 3.5 mm female - Toslink male
        29 Kč
        24 Kč bez DPH
        29 Kč
        24 Kč bez DPH
        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
        ks
          DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 10m
          429 Kč
          355 Kč bez DPH
          429 Kč
          355 Kč bez DPH
          Není skladem
            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m
            299 Kč
            247 Kč bez DPH
            299 Kč
            247 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
              399 Kč
              330 Kč bez DPH
              399 Kč
              330 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                199 Kč
                164 Kč bez DPH
                199 Kč
                164 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                  219 Kč
                  181 Kč bez DPH
                  219 Kč
                  181 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m
                    299 Kč
                    247 Kč bez DPH
                    299 Kč
                    247 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
                      269 Kč
                      222 Kč bez DPH
                      269 Kč
                      222 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        PremiumCord TOS optická spojka, toslink
                        34 Kč
                        28 Kč bez DPH
                        34 Kč
                        28 Kč bez DPH
                        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                        ks
                          UBIQUITI UF-MM-10G 2pack
                          1 031 Kč
                          852 Kč bez DPH
                          1 031 Kč
                          852 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            UBIQUITI UF-LOCO
                            1 218 Kč
                            1 007 Kč bez DPH
                            1 218 Kč
                            1 007 Kč bez DPH
                            Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                            ks
                              HP J4858C OEM
                              349 Kč
                              288 Kč bez DPH
                              349 Kč
                              288 Kč bez DPH
                              Není skladem
                                TP-LINK TXC432-CU1M
                                1 469 Kč
                                1 214 Kč bez DPH
                                1 469 Kč
                                1 214 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                  TP-LINK TXC432-CU3M
                                  1 689 Kč
                                  1 396 Kč bez DPH
                                  1 689 Kč
                                  1 396 Kč bez DPH
                                  Není skladem
                                    TP-LINK TXM431-LR
                                    1 879 Kč
                                    1 553 Kč bez DPH
                                    1 879 Kč
                                    1 553 Kč bez DPH
                                    Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                    ks
                                      TP-LINK TXM431-SR
                                      399 Kč
                                      330 Kč bez DPH
                                      399 Kč
                                      330 Kč bez DPH
                                      Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                      ks
                                        TP-Link MC112CS, Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
                                        749 Kč
                                        619 Kč bez DPH
                                        749 Kč
                                        619 Kč bez DPH
                                        Není skladem
                                          TP-LINK MC100CM
                                          749 Kč
                                          619 Kč bez DPH
                                          749 Kč
                                          619 Kč bez DPH
                                          Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                                          ks
                                          Produktů na stránku 204060
                                          Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                          Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                          Kde nás najdete

                                          Prodejna PC-Rescue

                                          Slezská 104/57, Kobeřice, 747 27

                                          Kontakty
                                          Daniel Dvořák PC-Rescue
                                          Daniel Dvořák PC-Rescue
                                          (Po-Pá, 9-18 hod.)
                                          (C) PC-Rescue.cz - Daniel Dvořák 2009-2021
                                          Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz