Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Spustili jsme novou verzi ESHOPU!
Po několika letech jsme implementovali a spustili novou verzi eshopu! číst celé
06.04.2021
Objednávky na POUZE prodejnu!
Od 1.5.2021 až do odvolání nezasíláme zboží kurýrní službou a je pouze možnost si zboží objednat a vyzvednout na Prodejně a Servisu PC-Rescue v Kobeři... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Optika

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-15 z 15
    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
    399 Kč
    330 Kč bez DPH
    399 Kč
    330 Kč bez DPH
    Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
    ks
      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
      199 Kč
      165 Kč bez DPH
      199 Kč
      165 Kč bez DPH
      Není skladem
        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
        219 Kč
        181 Kč bez DPH
        219 Kč
        181 Kč bez DPH
        Není skladem
          Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m
          299 Kč
          247 Kč bez DPH
          299 Kč
          247 Kč bez DPH
          Není skladem
            UBIQUITI UF-MM-10G 2pack
            1 149 Kč
            950 Kč bez DPH
            1 149 Kč
            950 Kč bez DPH
            Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
            ks
              TP-LINK TL-SM311LS
              379 Kč
              313 Kč bez DPH
              379 Kč
              313 Kč bez DPH
              Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
              ks
                TP-LINK MC220L
                509 Kč
                421 Kč bez DPH
                509 Kč
                421 Kč bez DPH
                Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                ks
                  TP-LINK MC110CS
                  729 Kč
                  602 Kč bez DPH
                  729 Kč
                  602 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    TP-LINK MC210C
                    899 Kč
                    743 Kč bez DPH
                    899 Kč
                    743 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      TP-LINK MC111CS
                      708 Kč
                      585 Kč bez DPH
                      708 Kč
                      585 Kč bez DPH
                      Není skladem
                        MikroTik S-31DLC20D
                        589 Kč
                        487 Kč bez DPH
                        589 Kč
                        487 Kč bez DPH
                        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                        ks
                          Intel Ethernet SFP+ LR Optics, retail unit
                          7 590 Kč
                          6 273 Kč bez DPH
                          7 590 Kč
                          6 273 Kč bez DPH
                          Není skladem
                            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                            269 Kč
                            222 Kč bez DPH
                            269 Kč
                            222 Kč bez DPH
                            Není skladem
                              TP-LINK TL-FC311B-2
                              569 Kč
                              470 Kč bez DPH
                              569 Kč
                              470 Kč bez DPH
                              Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                              ks
                                TP-LINK TL-FC311A-2
                                569 Kč
                                470 Kč bez DPH
                                569 Kč
                                470 Kč bez DPH
                                Není skladem
                                Produktů na stránku 204060
                                Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                                Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                                Kde nás najdete

                                Prodejna PC-Rescue

                                Slezská 104/57, Kobeřice, 747 27

                                Kontakty
                                Daniel Dvořák PC-Rescue
                                Daniel Dvořák PC-Rescue
                                (Po-Pá, 9-18 hod.)
                                (C) PC-Rescue.cz - Daniel Dvořák 2009-2021
                                Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz