Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Spustili jsme novou verzi ESHOPU!
Po několika letech jsme implementovali a spustili novou verzi eshopu! číst celé
06.04.2021
Objednávky na POUZE prodejnu!
Od 1.5.2021 až do odvolání nezasíláme zboží kurýrní službou a je pouze možnost si zboží objednat a vyzvednout na Prodejně a Servisu PC-Rescue v Kobeři... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Patch kabely

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-11 z 11
    DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
    399 Kč
    330 Kč bez DPH
    399 Kč
    330 Kč bez DPH
    Není skladem
      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
      199 Kč
      164 Kč bez DPH
      199 Kč
      164 Kč bez DPH
      Není skladem
        DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
        219 Kč
        181 Kč bez DPH
        219 Kč
        181 Kč bez DPH
        Není skladem
          Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m
          299 Kč
          247 Kč bez DPH
          299 Kč
          247 Kč bez DPH
          Není skladem
            DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
            249 Kč
            206 Kč bez DPH
            249 Kč
            206 Kč bez DPH
            Není skladem
              DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
              339 Kč
              280 Kč bez DPH
              339 Kč
              280 Kč bez DPH
              Není skladem
                DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
                369 Kč
                305 Kč bez DPH
                369 Kč
                305 Kč bez DPH
                Není skladem
                  DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
                  419 Kč
                  346 Kč bez DPH
                  419 Kč
                  346 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    DIGITUS Optický patchkabel LC/LC 62.5/125 3m
                    219 Kč
                    181 Kč bez DPH
                    219 Kč
                    181 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
                      269 Kč
                      222 Kč bez DPH
                      269 Kč
                      222 Kč bez DPH
                      Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                      ks
                        UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
                        549 Kč
                        454 Kč bez DPH
                        549 Kč
                        454 Kč bez DPH
                        Skladem na Eshopu / Na objednávku PC-RESCUE Kobeřice
                        ks
                        Produktů na stránku 204060
                        Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                        Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                        Kde nás najdete

                        Prodejna PC-Rescue

                        Slezská 104/57, Kobeřice, 747 27

                        Kontakty
                        Daniel Dvořák PC-Rescue
                        Daniel Dvořák PC-Rescue
                        (Po-Pá, 9-18 hod.)
                        (C) PC-Rescue.cz - Daniel Dvořák 2009-2021
                        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz