Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Spustili jsme novou verzi ESHOPU!
Po několika letech jsme implementovali a spustili novou verzi eshopu! číst celé
06.04.2021
Objednávky na POUZE prodejnu!
Od 1.5.2021 až do odvolání nezasíláme zboží kurýrní službou a je pouze možnost si zboží objednat a vyzvednout na Prodejně a Servisu PC-Rescue v Kobeři... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Optika

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-10 z 10
    HP OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
    349 Kč
    288 Kč bez DPH
    349 Kč
    288 Kč bez DPH
    Není skladem
      Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
      269 Kč
      222 Kč bez DPH
      269 Kč
      222 Kč bez DPH
      Není skladem
        UBIQUITI UF-LOCO
        1 218 Kč
        1 007 Kč bez DPH
        1 218 Kč
        1 007 Kč bez DPH
        Není skladem
          HP J4858C OEM
          349 Kč
          288 Kč bez DPH
          349 Kč
          288 Kč bez DPH
          Není skladem
            TP-LINK TXC432-CU1M
            1 469 Kč
            1 214 Kč bez DPH
            1 469 Kč
            1 214 Kč bez DPH
            Není skladem
              TP-LINK TXC432-CU3M
              1 689 Kč
              1 396 Kč bez DPH
              1 689 Kč
              1 396 Kč bez DPH
              Není skladem
                Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m
                484 Kč
                400 Kč bez DPH
                484 Kč
                400 Kč bez DPH
                Není skladem
                  TP-LINK TL-SM5110-SR
                  409 Kč
                  338 Kč bez DPH
                  409 Kč
                  338 Kč bez DPH
                  Není skladem
                    Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
                    269 Kč
                    222 Kč bez DPH
                    269 Kč
                    222 Kč bez DPH
                    Není skladem
                      MikroTik S+85DLC03D
                      1 389 Kč
                      1 148 Kč bez DPH
                      1 389 Kč
                      1 148 Kč bez DPH
                      Není skladem
                      Produktů na stránku 204060
                      Nepropásněte novinky, akce a slevy!
                      Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
                      Kde nás najdete

                      Prodejna PC-Rescue

                      Slezská 104/57, Kobeřice, 747 27

                      Kontakty
                      Daniel Dvořák PC-Rescue
                      Daniel Dvořák PC-Rescue
                      (Po-Pá, 9-18 hod.)
                      (C) PC-Rescue.cz - Daniel Dvořák 2009-2021
                      Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz