Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
06.04.2021
Spustili jsme novou verzi ESHOPU!
Po několika letech jsme implementovali a spustili novou verzi eshopu! číst celé
06.04.2021
Objednávky na POUZE prodejnu!
Od 1.5.2021 až do odvolání nezasíláme zboží kurýrní službou a je pouze možnost si zboží objednat a vyzvednout na Prodejně a Servisu PC-Rescue v Kobeři... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Patch kabely

Cena:
Výrobce
Zobrazuji 1-5 z 5
    Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m
    269 Kč
    222 Kč bez DPH
    269 Kč
    222 Kč bez DPH
    Není skladem
      TP-LINK TXC432-CU1M
      1 469 Kč
      1 214 Kč bez DPH
      1 469 Kč
      1 214 Kč bez DPH
      Není skladem
        TP-LINK TXC432-CU3M
        1 689 Kč
        1 396 Kč bez DPH
        1 689 Kč
        1 396 Kč bez DPH
        Není skladem
          Optický patchkabel LC/LC 50/125 1m
          484 Kč
          400 Kč bez DPH
          484 Kč
          400 Kč bez DPH
          Není skladem
            Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m, OM2
            269 Kč
            222 Kč bez DPH
            269 Kč
            222 Kč bez DPH
            Není skladem
            Produktů na stránku 204060
            Nepropásněte novinky, akce a slevy!
            Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
            Kde nás najdete

            Prodejna PC-Rescue

            Slezská 104/57, Kobeřice, 747 27

            Kontakty
            Daniel Dvořák PC-Rescue
            Daniel Dvořák PC-Rescue
            (Po-Pá, 9-18 hod.)
            (C) PC-Rescue.cz - Daniel Dvořák 2009-2021
            Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz